3op SEX ELIXIR Spanish Fly - 45ml - 1op GRATIS

3op SEX ELIXIR Spanish Fly - 45ml - 1op GRATIS


3 opakowania SEX ELIXIR Spanish Fly 15ml x3 - Hit sprzedaży!

najsilniejszy afrodyzjak na rynku.

Rekomendujemy!

3 w cenie 2 - Oszczędzasz 50zł

PROMOCJA

Dokonując zakupu na tej ofercie zakupisz 3 opakowania Sex Elixiru płacąc jedynie za 2!

Płacisz za 2 - Dostajesz 3!

1 opakowanie 15ml dostajesz GRATIS

Seksualne opętanie zmysłów mężczyzn i kobiet!

Afrodyzjak Sex Elixir oparty jest na sprawdzonej recepturze, której głównym składnikiem jest ekstrakt z hiszpańskiej muchy. Jego działanie dodatkowo podparte jest składnikami silnie wzmagającymi podniecenie seksualne. Hiszpański temperament zawarty w paru kroplach!

 

Czym Sex Elixir różni się od innych afrodyzjaków?

Wielokrotne modyfikacje, starannie dopracowywana receptura i odpowiednie stężenie poszczególnych składników gwarantuje Ci sukces! Sex Elixir jest najskuteczniejszym tego typu środkiem na rynku.

Odkryj prawdziwy wulkan namiętności!

300% większe libido!

Działanie:

Składniki stymulują organizm, powodując silne ukrwienie intymnych sfer - zarówno kobiet jak i mężczyzn. Silne stężenie składników rozpali nawet najbardziej oziębłą kobietę czyniąc z niej namiętną, rozpaloną kochankę. Nawet trzykrotny wzrost libido u Twojej partnerki! Żadna kobieta nie będzie w stanie Ci się oprzeć! Mega podniecenie i intensywny orgazm.

Rezultaty u zadowolonych Klientów!

Statystyka: aż 87% kobiet, spośród naszych Klientów stwierdziło, że po zażyciu preparatu odczuły silne pobudzenie seksualne bez dodatkowych bodźców. Te same kobiety stwierdziły, że seks po zażyciu afrodyzjaku był bardzo namiętny, a orgazm wyjątkowo silny.

Ponadto 29% spośród badanych kobiet przyznało się do oziębłości seksualnej. Po niespełna 2 tygodniach stosowania Sex Elixir potwierdziły, że wróciła im chęć do współżycia z partnerem.

Bezkonkurencyjna innowacja

Nowoopracowana formuła dzięki swojej skuteczności została doceniona przez klientów na całym świecie. W krajach UE w 2009 roku sprzedano ponad 43 tysiące opakowań Sex Elixir 15ml! Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.

Wypróbuj nasz bestseller i przekonaj się o jego skuteczności na własnej skórze!

Krople można dodawać do napojów, gdyż nie zmieniają ich smaku. Wystarczy, że dodasz ok. 10 kropli do spożywanego napoju, a już po chwili Ty i Twoja partnerka odczujecie ogromne podniecenie!

Działanie potwierdzone w łóżku

To kombinacja naturalnych składników hiszpańskiej muchy, która dzięki swojej sile wywróci Twoje życie seksualne dosłownie do góry nogami, zapewniając prawdziwą eksplozję energii czerpanej z samej natury. Hiszpańska Mucha wpływa na popęd seksualny zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Niekwestionowany Lider!

Sex Elixir to produkt wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku środków naprawdę działa. Zasłużył sobie na miano lidera ze względu na 100% działanie. Jest skuteczny, ponieważ zawiera najsilniejszą dawkę naturalnych składników pobudzających. Jeśli chcesz się przekonać jak to jest mieć prawdziwą i niepohamowaną ochotę na drugą połówkę wypróbuj nową formułę Sex Elixir, która działa na każdego.

Przekonaj się jak to działa:
Nie będziecie mogli powstrzymać swych żądzy!

Oferujemy Ci różne warianty ilościowe:Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

LoveampDesire 100 mlSex Elixir Gratis - zostań zdobywcą


Feromony Love&Desire+Sex Elixir - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla mężczyzn Sex Elixir - afrodyzjak dla par...
LoveampDesire 100 mlSex Elixir Gratis - zostań zdobywcą


Feromony Love&Desire+Sex Elixir - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla mężczyzn Sex Elixir...
SEX ELIXIR Spanish Fly - 15ml - Hiszpańska Mucha


SEX ELIXIR Spanish Fly – 15ml najsilniejszy afrodyzjak w zasięgu ręki Jak wywołać podniecenie? Sekrety miłosnej magii Wieczór. On i ona. Spotkanie. Skrzyżowane spojrzenia, niepewne uśmiechy. Masa dobrych chęci. I...