Chikara 15ml - Ekstremalnie Stężone 7 Feromonów

Chikara 15ml - Ekstremalnie Stężone 7 Feromonów


Chikara 15ml Ekstremalnie Stężone! - Zapachowe dla Mężczyzn

Chikara - moc i siła

Kombinacja aż 7 feromonów!

Z dumą prezentujemy najnowszej generacji produkt, którego skład powala wszystkie konkurencyjne środki na kolana. Chikara (czyt. czikara) zawiera aż 7 feromonów o ekstremalnie wysokim stężeniu 0.667mg/ml! To praktycznie dwa razy wyższe stężenie od stężenia wiodących konkurencyjnych produktów. W każdym 15ml flakonie znajduje się niesłychanie wysoka ilość feromonów - 10mg. Eksperci nie ukrywają, że ze względu na swój złożony skład Chikara to mercedes wśród feromonów. Nie wystarczy zaznaczyć, że jest to produkt najwyższej klasy. Chikara to prawdopodobnie najlepsze feromony społeczne, jakie dotychczas zostały wyprodukowane przez człowieka. Nie są to typowe feromony tylko dla uwodziciela. Chikara, poza niesamowitym zapachem, świetnie poprawia komunikację i podkreśla Twoją osobę.

Skuteczność potwierdzona została nie tylko laboratoryjnie, ale również przez tysiące mężczyzn na całym świecie. Czy to działa? I to jak!

Wystarczą dwie aplikacje na skórę, aby odczuć jak:

- Ludzie bardziej Tobie ufają i są bardziej podatni na Twoje wpływy,

- Kobiety zwracają na Ciebie większą uwagę i dążą do spotkania z Tobą,

- Inni mężczyźni słuchają Cię i traktują jak przyjaciela,

- Momentalnie stajesz się pobudzony, świetnie się bawisz i zadziwiasz innych swoją przebojowością,

Do jakich celów możesz zastosować Chikarę?

Chikara posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Sprawdza się zarówno podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach, bankach, gdy prowadzisz ważną rozmowę, jak również podczas nocnego wyjścia do klubu. Wysyła typowo męskie sygnały o serdecznym, przyjacielskim charakterze. Nawet obsługa w sklepie staje się dla Ciebie bardziej miła i uprzejma. Kobiety częściej się uśmiechają i są skłonne do rozmowy.

Nie bez powodu nazwa tych feromonów pochodzi z języka japońskiego, w którym Chikara dosłownie oznacza moc oraz siłę. Właśnie w ten sposób postrzegają Cię zarówno inni mężczyźni, jak i atrakcyjne kobiety - jako wartościowego i silnego mężczyznę, który wie czego chce.

Reasumując, po zastosowaniu Chikary ludzie odbierają Cię jako osobę bardziej męską i zdecydowaną, ale przy tym nastawioną przyjaźnie.

Niesamowity zapach

Produkt posiada niesamowicie męski i niepowtarzalny zapach, który robi oszałamiające wrażenie na kobietach. Wiele osób słyszy z tego powodu komplementy. Tej uwodzicielskiej kompozycji zapachowej wprost nie można opisać. Ją trzeba poczuć na sobie.

Styl: elegancki, uwodzicielski, harmonijny i męski zapach. Idealny na ważne spotkania, aby robić dobre wrażenie.

Jak Chikara sprawdza się w związku?

Chikara to również idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić do swojego związku więcej namiętności oraz miłości. Niezależnie od tego czy znacie się 2 miesiące, czy też 20 lat, możecie znów być zakochani, dokładnie tak jak dawniej. Wszystko leży teraz w Twoich rękach.

Sposób stosowania

15ml flakon posiada własny atomizer, który pozwala na wydajne i wygodne stosowanie produktu. Jedno opakowanie pozwala na dokładnie 226 aplikacji i wystarczy nawet na 7 miesięcy codziennego użytkowania. Chikarę stosować można zarówno na ciało, jak i ubranie. Dokładna instrukcja dołączana jest do każdego zakupionego flakonu.

Informacje techniczne:

Opakowanie: 15ml flakon szklany z metalowym atomizerem.

Wydajność: bardzo wydajny - flakon pozwala na 226 pełnych aplikacji.

Aplikowana doza substancji: 66 mcl

Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 44 mcg czystych feromonów

Skład: Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie.

Przedstawione treści zostały zamieszczone za zgodą firmy Inter Technologie.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Phero Stron for Men - 15mlPhero Strong for Women - 15mlAlchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony


Feromony Alchemy 5ml ROLL-ON Zapachowe dla Mężczyzn Działa zachęcająco na kobiety! Mocno stężone Alchemy to...