EROTIC POWER DRINK- 100ml - Krople Seksu

EROTIC POWER DRINK- 100ml - Krople Seksu


Erotic Power Drink 100ml

.product/9/3/39/3m.JPG

Rozpali każdą kobietę i każdego mężczyznę!


Te krople rozpalą Was do czerwoności i sprawią, że Wasze intymne chwile przeistoczą się w niesamowite, ekstatyczne przeżycie.

.product/9/3/39/2m.JPG

Puszczą Wam wszelkie hamulce!

Składniki zawarte w tym syropie od tysięcy lat były wykorzystywane przez szamanów Azji Środkowej. Jak wiadomo, szaman działa poprzez ekstazę. Niejednokrotnie, poza zdolnościami własnego umysłu sięgano również po różnego rodzaju zioła i rośliny, które odpowiednio przyrządzone i zmieszane w odpowiednich proporcjach dają efekt po prostu wybuchowy. W ten sposób za pomocą ekstatycznych transów szamani sięgali do najdalszych pokładów swego umysłu.

.product/9/3/39/1m.jpG

My mamy nieco inne sugestie, co do zastosowania tego specyfiku!

Z opinii naszych drogich klientów dochodzimy do wniosku, że wszystko co tutaj możecie przeczytać, nie jest jedynie chwytem marketingowym. Wlejcie po dwie małe łyżeczki do napoju i wypijcie. Poczekajcie 30-60 minut i zobaczycie, że niewiele różnić się będziecie od prymitywnych niewyżytych seksualnie zwierząt.

Składniki:

Erotic Power Drink - składniki (na 10 ml): L-Arginine 100 mg, Avena Sativa 100 mg, Witamina C 50mg (83%DZ), Vaccinium Macrocarpon 50mg, Sodium Methyl Paraben 0.7mg,Sodium ethyl, paraben 0,2mg sodium propyl paraben 0,1 mg, woda.
DOWIEDZ SIĘ WIECEJ:

.product/2/2/22/www.andro-penis.com.pl.JPG

www.afrodyzjaki24.plKliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Hot Orgasm Erotic Drops - 30ml - Będzie Cię Błagał


Hot Orgasm Erotic Drops - 30mlNieprzerwana moc i niezapomniany orgazmHot Orgasm Erotic Drops wyzwoli z Twojego partnera zwierzę! Te krople zapewnią mu orgazm, jakiego nigdy...
Potency Spray 50 ml Viamax 10 tab


Potency Spray + Viamax Pure Power 10 tab.- Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Długotrwale działający Spray erekcyjny Viamax Pure Power...
Bathmate Power Rings Gladiator