Flower Power Spiritual - 150ml

Flower Power Spiritual - 150ml


Flower Power Spiritual Massage Oil 150ml

Relaksujący olejek do masażu.

Doświadcz pełnej potęgi natury z nowym produktem do aromaterapii, jakim jest olejek Flower Power.

Czym jest Flower Power Spiritual?

Flower Power Spiritual marki Swede Global jest zmysłowym olejkiem do masażu stworzonym na bazie ziół. Jest doskonale zbalansowany, aby spełniać funkcje aksamitnego, trwałego lubrykantu jak i nawilżenia do romantycznego, relaksacyjnego masażu.

Innowacyjna formuła!

Ten luksusowy olejek do masażu jest stworzony na bazie innowacyjnej formuły, w której skład wchodzi wiele olejków roślinnych takich jak oleje z Jojoby, orzechów Makadamii, czy też nasion Konopii. Czysty sylikon, na bazie którego stworzony jest Flower Power Spiritual zapewnia długotrwałe nawilżenie i poślizg, oraz uczucie jedwabistej gładkości. Inne składniki takie jak Aloes, czy Witamina E poprawiają stan skóry sprawiając, że zachowuje ona swoje naturalne pH.

Olejki eteryczne – rozkosz dla duszy i umysłu!

Flower Power jest wzbogacony o naturalne olejki eteryczne, które znane są ze swoich właściwości jako afrodyzjaki, a także z pozytywnego wpływu na ciało, jak i duszę. Flower Power Spiritual ma w sobie mieszankę olejków z Grejpfruta, Palmarosy i Ylang Ylang, abyś mógł poczuć się w pełni zrelaksowany i odprężony.

Konsystencja tego olejku jest znacznie bardziej zwarta i kleista niż w zwykłych olejkach, co sprawia, że Flower Power jest znacznie łatwiejszy do dokładnego rozprowadzenia i wtarcia bez niepotrzebnego siłowania się. Masaż może być świetną grą wstępną!

Flower Power jest dostępny w 5 różnych mieszankach eterycznych, stworzonych by pobudzić różne stany Twojego umysłu.Olejek opakowany jest w butelkę z dozownikiem zapewniając bezpieczną i czystą aplikację.

Skład:


Główne składniki: Grejpfrut, Palmarosa, Ylang Ylang


Pozostałe składniki: Mandelol, Paraffinum Liquidum, Avokado-oil, Cyclomethicone, Caprylic Triglyceride, Ethylene Copolymer, Butylene Copolymer, Jojoba-oil, Aloe Vera, Macadamia Nuussol, Hanf-oil, PEG-40 Rizinusol, E-Vitamin, Tedeceth-9, Propylene Glycol, Wasser Mandelol, płynna parafina, avokado-ol, Cyclomethicone, CAPRYLIC Triacyloglicerole, Kopolimer etylenu, butylu Kopolimer, jojoba-oil, Aloe Vera, Macadamia Nuussol, Hanf-oil, PEG-40 Rizinusol, witamina E, Tedeceth-9, propylowy glikolu Wasser

Orginalne olejki SwedeGlobal

Olejki markiSwede Global są innowacyjne, całkowicie bezpiecznei stworzone w oparciu o naturalne składniki. Są hipoalergiczne - wolne od uczulających gliceryn i parabenów odpowiedzialnych za infekcje drożdżowe. Każda formuła posiada zbalansowane pH, aby nie podrażnić twojej skóry, zwłaszcza tej delikatnej w miejscach intymnych.

Dla twojego komfortu, Flower Power Spiritual dostępny jest w dwóch wariantach ilościowych:

50 ml

150 mlKliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Flower Power Spiritual - 50ml


Flower Power Spiritual Massage Oil 50ml Relaksujący olejek do masażu. Doświadcz pełnej potęgi natury z nowym produktem do aromaterapii, jakim jest olejek...
Flower Power Blissful - 150ml


Flower Power Blissful Massage Oil 150ml Uczucie błogości i relaksacji Doświadcz pełnej potęgi natury z nowym produktem do aromaterapii, jakim jest olejek Flower Power. ...
Flower Power Teasing - 150 ml


Flower Power Teasing Massage Oil 150ml Pobudzający olejek do masażu we dwoje. Doświadcz pełnej potęgi natury z nowym produktem do aromaterapii, jakim jest olejek Flower Power....