JOLT Odorizer Room - SEXLIGHT - Mocny jak poppers

JOLT Odorizer Room - SEXLIGHT - Mocny jak poppers


JOLT Odorizer Room - SEXLIGHT - Mocny jak poppers !

afrodyzjaki

JOLT dzięki swojemu silnemu działaniu na obie płci, sprawia, że nikt nie jest w stanie oprzeć się jego działaniu. Zobacz jak SEXLIGHT ''rozpala Ciebie i kogo tylko zechcesz do czerwoności'' !

Puszczą wam wszelkie hamulce!

Skład tego specyfiku został opracowany tak, aby pobudzać seksualnie - zarówno kobiety jak i mężczyzn. Odzyskaj energię po ciężkim dniu. Zawarte w składzie azotyny wywołują relaksację mięśni gładkich w całym organizmie, również mięśni pochwy. Kolejną fazą działania jest rozszerzenie naczyń krwionośnych (co powoduje nagły spadek ciśnienia krwi) oraz zwiększenie częstości akcji serca, w wyniku czego Twoje podniecenie sięga zenitu! Daj sobie i innym szanse na najlepszy orgazm w życiu!

afrodyzjak

Powodują powstanie efektu euforii i podobnych czynności spowodowanych spadkiem ciśnienia we krwi - efekty te są często odczuwane jako zwiększenia pobudzenia i pożądania seksualnego. Jednocześnie SEXLIGHT rozluźnia mięśnie pochwy i odbytu ułatwiając penetrację.

Sprawdź też:

Bo ścisłej selekcji produktów z całej serii Jolt Odorizer Room, specjalnie dla Naszych klientów wprowadziliśmy dwa najlepsze produkty dostępne na rynku:

Jolt Odorizer Room - RASPBERRY

Jolt Odorizer Room - SEXLIGHT

UWAGA!:

Stosować tylko zgodnie z zaleceniami na ulotce.

Substancja wysoce łatwopalna. Szkodliwa przy: bezpośrednim wdychaniu, kontakcie ze skórą lub połknięciu ! Należy trzymać z dala od dzieci i źródeł zapłonu! Przechowywać w chłodnym wentylowanym miejscu. Nie palić i nie połykać! Nie stosować z innymi produktami wzmacniającymi erekcję. W przypadku chorób serca (krążenie) skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Data ważności na opakowaniu zbiorczym. Sposób użycia: Uważnie, pozostaw otwartą buteleczkę. Dystrybucja:Jolt-ABSTBS, SUB:ISOpropyl [CAS 541- 42- 4] – poj.13ml. (, lub ISObutyl [CAS 542-56-3] )Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

JOLT ODORIZER ROOM - RASPBERRY - Mocny jak poppers


JOLT Odorizer Room - RASPBERRY - Mocny jak poppers ! JOLT dzięki swojemu silnemu działaniu na obie płci, sprawia, że nikt nie jest w...
V-ACTIV ŻEL


DOWIEDZ SIĘ WSZYSTKIEGO O TYM LEKU POD ADRESEM: BARDZO SKUTECZNA NOWOŚĆ!Niezwykle mocny żel dla panów o natychmiastowym działaniu. Powoduje ogromną erekcję, wydłuża stosunek i wielkość penisa podczas erekcji. Preparat wystarcza na około 20-30 użyć!
V-AKTIV STYMULUJĄCE TABLETKI


V-ACTIV czysta ekstaza V-Activ zapewnia lepszą stymulację, większe odczucia miłosne i dba o odbudowę sił witalnych. Wspiera sferę życia seksualnego obu płci. To bardzo mocny środek, który nie pozostawi obojętnym nikogo. V-Ativ Stimulation Caps sprawia, że najprostsza pieszczota...