Love amp Desire for him 13 ml

Love amp Desire for him 13 ml


Feromony Love & Desire dla niego - 13ml

Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, że na atrakcyjność wpływa nie tylko wygląd, ale też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!

Nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, lub chcesz po prostu mieć lepszy kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.


Chcesz poczuć różnicę? Sprawdź to!

Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej między ludźmi. Każdy z nas wytwarza swój indywidualny zapach, ale w odpowiednim natężeniu działa on mocniej lub słabiej. Nasze feromony podkreślą Twój zapach sprawiając, że ludzie zaczną zwracać na Ciebie większą uwagę, lubić Cię i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerów podkręcając atmosferę do granic możliwości.

.product/6/0/6/foto2man_and_woman2.JPG

Love & Desire

Feromony to substancje wytwarzane przez nasze ciało, odbierane przez receptory znajdujące się w nosie. Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonu. Feromony Love & Desire jako jedyne na świecie posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Dzięki temu są bardziej skuteczne!

LOVE& DESIRE to feromony dające najlepszy rezultat. Potwierdza to badanie przeprowadzone przez amerykański magazyn "Beauty". Feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii "najbardziej pociągający zapach".

.product/4/1/114/love13m3M.jpg

SPRAWDŹMY, ZA CO ODPOWIEDZIALNE SA 4 SKŁADNIKI FEROMONÓW LOVE&DESIRE:

Androstenol - młodzieńcze zaloty

Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet jak i u mężczyzn i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet

To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągnięcia uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Tego feromonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u kobiet.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu

To najbardziej męski ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samców, typu Alpha. Androsteron zwiększa i przyspiesza działanie wyżej wymienionych feromonów nawet do 20%!

Androstadienon - przyciąganie uwagi

"Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawia nastrój. Co ciekawe może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego poprawiając nastawienie oraz relaksując.

.product/4/1/114/love13m4M.jpg 

Dlaczego produkty Love & Desire są tak skuteczne?

Można zastosować jeden feromon do zwiększenia swojej atrakcyjności, ale nie daje on pewności, że zadziała na osobę, na której Ci zależy. Bardziej skutecznym, a równocześnie naturalnym sposobem będzie zastosowanie czterech składników feromonu. Love & Desire, wzmagają podniecenie seksualne do granic możliwości. Osoba, która ma na sobie ten zapach, ciągnie za sobą aurę działającą na wszystkie zmysły.

Pozytywna energia feromonów Love & Desire działa nie tylko na zmysł pożądania. Efekt Love & Desire wykorzystywany jest też przez wielu biznesmenów w czasie ważnych rozmów i negocjacji - odpowiednie proporcje feromonów w produktach Love & Desire wpływają na zachowanie osoby, z którą rozmawiasz. Dodatek androstenolu oraz androsteronu sprawia, że ludzie silniej odczuwają przyjaźń oraz bardziej ufają, natomiast androstenon podkreśla męskość i seksualność.

.product/4/1/114/love13m2M.jpg

Używane przez sprzedawców i negocjatorów! 

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący zapach przepełniony ekscytacją i uczuciem wolności. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach czują się wyjątkowi. Ten zapach wyzwala potrzebę przygód i nowych doznań. Mogą go stosować osoby w każdym wieku.

Na zapach składają się nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

.product/4/1/114/meskie-50---2M.jpg

PAMIĘTAJ!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy w dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.

Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, obudź do życia swoje życie towarzyskie i seksualne!

.product/4/1/114/love13m2M.jpg


Dlaczego nasi klienci są zawsze zadowoleni?

Jesteśmy dyskretni i dbamy o potrzeby naszych klientów. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi klienci maja pewność, że zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.

.product/6/0/6/tabelka.JPG

Dlaczego feromony LOVE & DESIRE są najskuteczniejsze?

Skuteczność Love & Desire zapewniają lata pracy i doświadczeń nad pilnie strzeżonym składem tych feromonów.Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość i tworzy erotyczny nastrój wzbudzając uczucia sympatii i miłości. Każdy kto zastosuje ten zapach na sobie będzie panem sytuacji i stanie się obiektem pożądania.

.product/6/0/6/100ml-LD-oba-2.jpg

Oferujemy Ci kilka pojemności dla obojga płci, wybierz odpowiednią:

dla Mężczyzn

dla Kobiet

 

Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

LoveampDesire 100 mlSex Elixir Gratis - zostań zdobywcą


Feromony Love&Desire+Sex Elixir - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla mężczyzn Sex Elixir - afrodyzjak dla par...
LoveampDesire 100 mlSex Elixir Gratis - zostań zdobywcą


Feromony Love&Desire+Sex Elixir - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla mężczyzn Sex Elixir...
Zestaw LoveampDesire LibiSpray Gratis - sexy jak nastolatka


Feromony Love&Desire dla kobiet + LibiSpray Intensive Gratis - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla kobiet!