Mgiełka do Pościeli z Feromonami

Mgiełka do Pościeli z Feromonami


Feromony Love & Desire Bedroom Spray

.product/8/0/8/feromony_spray5_big_.jpg

działające na kobiety i na mężczyzn 

Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, że na atrakcyjność wpływa nie tylko wygląd, ale też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!

Nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, lub chcesz po prostu mieć lepszy kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.

Chcesz poczuć różnicę? Sprawdź to!

Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej między ludźmi. Każdy z nas wytwarza swój indywidualny zapach, ale w odpowiednim natężeniu działa on mocniej lub słabiej. Nasze feromony podkreślą Twój zapach sprawiając, że ludzie zaczną zwracać na Ciebie większą uwagę, lubić Cię i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerów podkręcając atmosferę do granic możliwości.

Love And Desire jako jedyne posiadają 4 różne feromony!

.product/8/0/8/foto2man_and_woman2.JPG

Dlaczego mgiełka Love & Desire jest tak skuteczna?

Wzmocnienie pociągu seksualnego można wywołać jednym rodzajem feromonów. Jednakże ze względu na indywidualny charakter każdego z nas może on nie zadziałać na każdego. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie połączenia wielu feromonów jak w Mgiełce Love & Desire. Zwiększa to natężenie zapachu i prawdopodobieństwo, że zadziałają na partnera. Mgiełka Love & Desire stworzy intymną aurę wokół was i zapewni większe doznania zmysłowe.

Nasi klienci potwierdzają jej działanie pisząc do nas o poprawie życia intymnego.

Wyważenie odpowiedniej ilości składników feromonów w produktach Love & Desire wpływa na zmianę postrzegania partnera, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Androstenon to wzmożenie męskości oraz seksualności, a androstenol oraz androsteron, to wpływ na uczucia przyjaźni i zaufania.

                                                .product/8/0/8/feromony_spray1_big_.jpg

Pierwsze miejsce w popularnym amerykańskim piśmie

Nowość na rynku polskim - Love and Desire Bedroom spray

Perfumowane feromony Love&Desire jako jedyne na rynku posiadają 4 rodzaje feromonów: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon.


.product/8/0/8/feromony_spray3_big_.jpg .product/8/0/8/feromony_spray4_big_.jpg


SPRAWDŹMY, ZA CO ODPOWIEDZIALNE SA 4 SKŁADNIKI FEROMONÓW LOVE&DESIRE:

Androstenol - młodzieńcze zaloty

Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u osób dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet jak i u mężczyzn i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu spójności grupy. Osoby w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet

To zapach wytwarzany głównie przez partnerów dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy do przyciągnięcia uwagi i wzbudzenia zainteresowania. Ludzie przebywający w warunkach dużej rywalizacji np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Tego feromonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u osób, które kręci dominujący partner w łóżku.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu

To najefektywniejszy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych osobników, typu Alpha. Androsteron zwiększa i przyspiesza działanie wyżej wymienionych feromonów nawet do 20%!

Androstadienon - przyciąganie uwagi

"Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet jak i u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawia nastrój. Co ciekawe może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego poprawiając nastawienie oraz relaksując.

.product/8/0/8/feromony_spray6_big_.jpg

Jak pachnie mgiełka do pościeli Love & Desire?

Mgiełka jest zapachem unisex, wpływającym na podniecenie kobiet i mężczyzn. Zapach ma w sobie energetyzująca nutę uczucia wolności, pewności, ekscytacji i ryzyka. Zarówno kobiety jak i mężczyźni, pod jego wpływem stają się bardziej otwarci na nowe doświadczenia. Zapach jest delikatny i unosi się wokół miejsca niczym niewidzialna aura, naelektryzowana erotyką. Przy tym działa na osoby w każdym wieku.

Na zapach składają się nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, cyprys, szałwia i kalifornijskie drzewo cedrowe.

PAMIĘTAJ!

Odpowiednio silne feromony działają na każdego! Bez wyjątku. Używając ich możesz liczyć na:

-wzrost zainteresowania Twoją osobą

-rozbudzenie uczuć partnerki lub partnera dużo silniej niż dotychczas

-uczucie erotycznego podniecenia takiego o jakim dotychczas tylko słyszałeś z opowieści.

.product/8/0/8/feromony_spray2_big_.jpg

Jak używać mgiełki Love & Desire ?

Aby zwiększyć efekty, spray należy rozpylić po całej sypialni oraz po pościeli i poczekać, aż zapach się rozniesie po pokoju. Następnie położyć się i poddać się działaniu feromonów. Zapach unosi się w pomieszczeniu jeszcze przez kilka dni dlatego nie trzeba stosować sprayu codziennie.


Dlaczego nasi klienci są zawsze zadowoleni?

Jesteśmy dyskretni i dbamy o potrzeby naszych klientów. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi klienci maja pewność, że zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.


Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Mgiełka do Pościeli - Feromony do Łóżka


Feromony Love & Desire Bedroom Spray działające na kobiety i na mężczyzn Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi,...
LSDI PHEROMONES Gel - żel z feromonami


PHEROMONES Gel Love Lubicant profesjonalny żel z prawdziwymi feromonami dla obojga partnerów Wyjątkowa formuła wsparta działaniem naturalnych feromonów zapewnia prawdziwą rozkosz Pheromones Gel to nowość na rynku,...
Fero-Zestaw Męskie - TANIO


Zestaw Feromonów Męskich: Perfumy Love&Desire - 100ml  - (perfumy o największym stężeneniu feromonów) Pheromone Essence - 5ml - (czyste feromony) GRATIS Love & Desire Bedroom Spray - 250ml - (feromonowa mgiełka do pościeli)