Pheromone Essence - Stężone Feromony - 5ml - REKOMENDUJEMY

Pheromone Essence - Stężone Feromony - 5ml - REKOMENDUJEMY


Feromony Pheromone Essence dla Niej

Rekomendujemy!


Amerykanie oszaleli na punkcie tych feromonów!


.product/0/1/10/pheromone-essence-3m.jpg

Esencja feromonów dodawane do perfumNOWOŚĆ - bezwonne - CZYSTE FEROMONY


Pheromone Essence to produkt bardzo chwalony przez klientów z całego świata. Są lubiane szczególnie za to, że można je stosować razem ze swoim ulubionym zapachem. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia jaki kiedykolwiek powstał.Najlepsza wśród esencji FEROMONÓW !

Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami, a tymi tanimi jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy z początku pachną podobnie, ale w przeciwieństwie do oryginalnych bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, jednak tu nie chodzi wyłącznie o zapach, ale też o skład i jego nasycenie. Zapomnij więc o tanich i nieskutecznych środkach. Pheromone Essence rzeczywiście działa i jest niepokonanym liderem wśród feromonów. Zawierają najsilniejsze substancje powodujące zmianę zachowania u mężczyzn. Jeśli to jest Twój pierwszy raz, to przekonasz się, że jest to świetny wybór, bo różnicę w zachowaniu swojego otoczenia zauważysz od razu.


.product/0/1/10/essence_woman_bg.jpg


Jak działa Pheromone Essence?


To feromon, który jest oparty na najwyższej jakości Androstenonie (w 98%). Składnik ten skutecznie zwraca na siebie uwagę w towarzystwie innych ludzi. Oznacza to, że gdy zastosujesz Pheromone Essence już nigdy więcej nie zostaniesz niezauważona na imprezie.

 

Bądź przebojowa w pracy, czarująca na parkiecie.


Pheromone Essence jest silnym płynem, który uczyni Cię atrakcyjną w oczach mężczyzn, natomiast dominującą w oczach kobiet. Jeśli masz w pracy szefową, która daje Ci w kość, ten zapach skutecznie osłabi jej siłę. Pheromone Essence doda Ci pewności siebie, która pozwoli i pokazać na co Cię tak naprawdę stać.

Dobre wrażenie to podstawa przy zawieraniu znajomości, dlatego Pheromone Essence daje Ci pewność, że za każdym razem staniesz na wysokości zadania.


Nie należy jednak przesadzać z ilością, ponieważ stężenie Androstenonu jest silne, dlatego zaleca się stosowanie go z rozwagą. 


.product/0/1/10/pheromone-essence-m.jpg


CO GWARANTUJEMY?


    Zwiększenie swojej atrakcyjności w oczach mężczyzn
    Zwrócenie na siebie uwagi w towarzystwie
    Większą pewność siebie
    Dobrą zabawę

Wysoka jakość, którą gwarantuje duże stężenie feromonów, aż do 0,078%, to pewne działanie, które jest warte swej ceny. W skład Pheromone Essence wchodzi nie tylko jeden feromon, ale również inne składniki polepszające jego działanie.

Nie ryzykuj kupując zwykłe feromony dostępne na polskim rynku. Kup pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce. Pheromone Essence masz gwarancję potwierdzona przez tysiące kobiet, które już przetestowały ten produkt na sobie.

Przeczytaj opinie...
.product/0/1/10/esensed_big1.jpg

Stosowanie:


Każdy flakonik feromonów Pheromone Essence 5ml posiada specjalny dozownik umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Przy tym stosowanie bezpośrednio na skórę jest zdecydowanie bardziej skuteczne. Esencja nie zawiera wyczuwalnego zapachu. Wystarcza na wiele tygodni stosowania.
 


Pamiętaj! Produkt jest silnie stężony dlatego stosuj nie więcej niż 1-2 krople!

.product/0/1/10/pheromone-essence-5m.jpg


Skład: Androstenon oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.

Rekomendujemy!

Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Zestaw 2xPheromone Essence damskie - 75 ml - zaskakująco silne


Feromony Pheromone Essence dla kobiet + drugie Pheromone Essence dla kobiet Gratis - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Pheromone Essence 7,5 ml...
Zestaw 2xPheromone Essence męskie - 75 ml - zaskakująco silne


Feromony Pheromone Essence dla mężczyzn + drugie Pheromone Essence dla mężczyzn Gratis - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Pheromone Essence 7,5 ml...
Pheromone Essence - 5 ml - Stężone Feromony


Pheromone Essence dla Niej - Czyste feromony, bezwonne Amerykanie oszaleli na punkcie tych...