Prostate Health - 60tab - Na Zdrowie Prostaty - REKOMENDUJEMY

Prostate Health - 60tab - Na Zdrowie Prostaty - REKOMENDUJEMY


Prostate Health od Biovea 60 kapsułek

Stworzona specjalnie by zwalczać problemy z prostatą

Wspomaga zdrowie prostaty
Redukuje powiększoną prostatę
Pomaga redukować problemy układu moczowegoCzym jest Prostate Health firmy Biovea?

Prostate Health firmy Biovea wspomaga zdrowie prostaty i może przynieść niezliczone korzyści wszystkim mężczyznom cierpiącym na choroby układu moczowego. Wraz z wiekiem staje się coraz ważniejsze przyjmowanie odpowiednich środków odżywczych potrzebnych do utrzymywania prostaty w zdrowiu. Prostate Health została stworzona właśnie po to by zapewnić mężczyznom dostęp do najwyższej jakości suplementów ziołowych.


Jakie korzyści przynosi przyjmowanie Prostate Health?

Prostata to jeden z najbardziej narażonych na dysfunkcję organów męskiego układu rozrodczo-moczowego. Problemy zdrowotne prostaty mogą być spowodowane przez trzy czynniki:

Rak prostaty: jest to druga przyczyna śmierci u mężczyzn. Mężczyźni po 50 roku życia są bardziej narażeni na problemy z prostatą, a 80% z nich ma już pewne objawy niedomagania tego organu.

Zapalenie prostaty: bardzo powszechne wśród mężczyzn w każdym wieku zapalenie gruczołu krokowego. Zazwyczaj zapalenie to jest wywołane bakteriami pochodzącymi z innego rejonu ciała, a które zainfekowały osłabioną prostatę.

Łagodny rozrost gruczołu krokowego: stopniowe powiększanie się prostaty. Uważa się, ze ta dolegliwość spowodowana jest zmianami hormonalnymi następującymi w ciele mężczyzny wraz z wiekiem. Powiększony gruczoł krokowy może przysporzyć problemów nawet jeśli nie jest to zmiana złośliwa. Do skutków powiększonej prostaty należą: zablokowanie moczowodu, trudności z oddawaniem moczu a w rezultacie niemożność opróżnienia pęcherza moczowego. Powoduje to nadmierne i bardzo szkodliwe zwiększenie ciśnienia w nerkach i pęcherzu moczowym.Czym jest Prostate Health firmy Biovea?

Prostate Health to naturalny, pełnowartościowy preparat ziołowy zawierający ekstrakt z palmy sabałowej (Saw Palmetto), ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej (Pygeum africanum bark extract), pestki dyni będące dobrym źródłem cynku oraz inne korzystnie działające ziołowe składniki. Skład naszego produktu zawiera wiele dobrze znanych ziół wpływających korzystnie na zdrowie prostaty i całego układu moczowego.


Palma sabałowa: ekstrakt z jej nasion działa łagodząco w przypadku rozrostu prostaty oraz jego zapaleniu. Odkryto, że zioło to redukuje powiększenie gruczołu krokowego poprzez ograniczanie stymulacji spowodowanej męskimi hormonami.


Pestki dyni: są używane w przypadku prawie wszystkich problemów prostaty. Pestki są naturalnym źródłem cynku. Niedobór tego pierwiastka uważa się za powód przerostu prostaty. Gleba jest obecnie bardzo uboga w cynk co powoduje jego niedobory również w pokarmach, dlatego tak ważna jest suplementacja tego pierwiastka.

Skład produktu:


Zawartość dziennej dawki: Dwie(2) Kapsułki

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Ilość w dziennej dawce:


Witamina D (cholekalcyferol) 1000 IU
Witamina E (acetat) 100 IU
Tiamina (azotan tiaminy) 1.5mg
Ryboflawina1.7mg
Niacyna (niacynamid) 20mg
Witamina B6 (pyridoxine HCl) 50mg
Kwas foliowy (folacyna) 400mcg
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 6mcg
Kwas pantotenowy (d-calcium pantothenate) 10mg
Cynk (zinc amino acid chelate) 15mg
Selen (selenomethionine) 100mcg
Miedź (copper amino acid chelate) 2mg

Ekstrakt z palmy sabałowej (berry-serenoa repens) 500mg
Pieprz Cayenne (sproszkowany) 100mg
Beta Sitosterol 50mg
Ekstrakt z kory śliwy afrykańskiej 50mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (sproszkowany) 50mg
Pestki dyni (sproszkowane) 50mg
Pokrzywa (sproszkowane liście)
L-Glycine 25mg
L-Glutamic Acid 25mg
Likopen 10mg

Pozostałe składniki: Żelatyna, ditlenek krzemu, stearynian magnezu.

Ostrzeżenie alergiczne: Zawiera składniki pochodzące z soi. Nie zawiera mleka, jajek, ryb, skorupiaków, orzechów, pszenicy, sztucznych barwników, substancji zapachowych i konserwantów.

Waga netto: 52.3g

Sugerowany sposób użycia: Dwie kapsułki dziennie, popić wodą.

 
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie należy używać preparatu jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

PENILARGE 1op tab i PenilargeGel - Rekomendujemy


PENILARGE 1 opakowanie tabletek i Penilarge + Gel - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 1 opakowanie tabletek Penilarge - kuracja na 1 miesiące...
PENILARGE 1op tab i Penilarge Spray - Rekomendujemy


PENILARGE 1 opakowanie tabletek i Penilarge + Spray - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 1 opakowanie tabletek Penilarge - kuracja na 1 miesiące ...
PENILARGE 2optab i PenilargeGel GRATIS Rekomendujemy


PENILARGE 2 opakowania tabletek i Penilarge + Gel GRATIS - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 2 opakowania tabletek Penilarge - kuracja na 1 miesiące