PUSH UP CAPS amp8211 Beauty Boost - 90 tab - REKOMENDUJEMY

PUSH UP CAPS amp8211 Beauty Boost - 90 tab - REKOMENDUJEMY


 

Naturalnie większe, jędrniejsze i kształtniejsze piersi

Upiększ swój dekolt od środka w naturalny sposób. Roślinne składniki spowodują naturalny proces pobudzenia organizmu do skoncentrowania się na kształcie, wielkości i jędrności piersi. Substancje roślinne znajdujące się w tych rewolucyjnych tabletkach mają bardzo korzystny wpływ na Twoje piersi!

Receptura

PUSH UP! CAPS to sekretny przepis dedykowany potrzebom wszystkich kobiet zwracając szczególną uwagę na młode kobiety. Efekt powiększenia i ujędrnienia jest już zauważalny w pierwszych tygodniach regularnej kuracji tabletkami. Dzięki trwałym efektom zwiększysz pewność siebie oraz poprawisz prezencję na jeszcze bardziej atrakcyjną i seksowną!

Pełniejszy i bardziej sprężysty biust

Osiągniesz wszystko to, dzięki zawartym w tych tabletkach substancjom roślinnym. Twój dekolt stanie się o wiele atrakcyjniejszy. Zdziwisz się jak jędrne staną się Twoje piersi!  

Efekty działania:

U większości kobiet pierwsze efekty widać już po 3 tygodniach stosowania PUSH UP! CAPS wtedy to substancje zawarte w tabletkach ponownie uaktywniają pracę gruczołów piersiowych i pobudzają rozwój tkanki piersiowej.

W drugim miesiącu kuracji stosowania specyfiku, wielkość Twoich piersi zacznie rosnąć, na ogół od 1/2 do 2 rozmiarów, a przy dalszym zażywaniu nawet trzykrotnie. Większość Pań odczuje efekty właśnie wtedy, część jednak poza tym przedziałem.

Pamiętaj, że na to kiedy odczujesz skutki ma wpływ wiele indywidualnych różnic metabolicznych i składu ciała. Twój organizm jest przecież jeden w swoim rodzaju!

Skład

W skład tego naturalnego preparatu wchodzą następujące składniki:

- hordeum vulgare,

- rye meal,

- wheat malt flour,

- hops blossom extract,

- grounded fenchel,

- buckwheat extract.

Pobudź swoje ciało do produkcji hormonu, który powiększa piersi

Stosowanie

Nowoczesne kapsułki są bardzo łatwo przyswajane przez organizm.  Należy zażywać od 1 do 3 dziennie - nie rozgryzać, popijać obfitą ilością wody. Kuracja dająca trwały efekt zależnie od organizmu trwa kilka miesięcy. Wygląd będzie się stopniowo poprawiał w trakcie trwania kuracji tym naturalnym ziołowym suplementem diety.

Jedno opakowanie zależnie od intensywności kuracji starcza na aż 1 do 3 miesięcy!

Bezpieczeństwo

Środek jest całkowicie naturalnym preparatem ujędrniającym piersi oraz bezpieczną alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. Jest specjalnie opracowaną mieszanką kilkunastu ziół stymulujących rozwój i naturalny wzrost kobiecych piersi. PUSH UP! CAPS oferuje nieinwazyjne rozwiązanie pozwalające zwiększyć i ujędrnić biust przy pomocy wyważonej kombinacji bezpiecznych i naturalnych składników.


* Badania wykazały, że nie wywołuje on żadnych skutków ubocznych.

* Nie ma żadnego wpływu na stosowanie środków antykoncepcyjnych.

* Nie jest zalecany jedynie w okresie ciąży i karmienia piersią.

Producent

Tabletki te są znanej brytyjskiej firmy HOT www.hot-production.com

 

Większa efektywność

Zostało udowodnione, iż połączenie kuracji tabletkami z kremem PUSH UP CREAM zwiększa efektywność działania oraz przyspiesza uzyskiwane rezultaty.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Wkładki silikonowe MAXI PUSH-UP


Para wkładek silikonowych MAXI PUSH-UP (kolor cielisty) Idealne na co dzień Wkładki silikonowe MAXI PUSH-UP są doskonałym sposobem na powiększenie i wymodelowanie piersi. Dzięki swojemu kształtowi...
Wkładki silikonowe MINI PUSH-UP


Para wkładek silikonowych MINI PUSH-UP (kolor cielisty) Idealne na co dzień Delikatne silikonowe wkładki do biustonosza MINI PUSH-UP w kolorze cielistym. Wkładki są w niedużym rozmiarze,...
V-AKTIV STYMULUJĄCE TABLETKI


V-ACTIV czysta ekstaza V-Activ zapewnia lepszą stymulację, większe odczucia miłosne i dba o odbudowę sił witalnych. Wspiera sferę życia seksualnego obu płci. To bardzo mocny środek, który nie pozostawi obojętnym nikogo. V-Ativ Stimulation Caps sprawia, że najprostsza pieszczota...