Relationship Magic 5ml ROLL-ON - Popraw Stosunki Międzyludzkie

Relationship Magic 5ml ROLL-ON - Popraw Stosunki Międzyludzkie


Relationship Magic ROLL-ON 5ml Zapachowe dla Mężczyzn

Wzbudź zaufanie u kobiet!

Feromony na co dzień

Relationship Magic stosowany jest nie tylko jako atraktant seksualny, ale również podczas codziennych spotkań, rozmów, gdzie tylko zachodzi możliwość kontaktu z drugim człowiekiem. Skierowany jest do osób pragnących poprawić stosunki międzyludzkie, wzmocnić kontakty podczas spotkań towarzyskich oraz by wzmocnić uczucie między partnerami i pielęgnować związek.

Zawiera aż 3 feromony!

Relationship Magic to wynik wieloletnich badań nad ludzkimi feromonami. Zawiera 0,030% feromonów. Nie myl go z tradycyjnymi środkami feromonowymi. Zawiera trzy najbardziej aktywne feromony: Androstenol, Androstenon oraz Androsteron w idealnych proporcjach, w jakich wytwarza je ludzkie ciało.

Większe zaufanie

Dzięki temu, Relationship Magic można nazwać magnesem społecznym. Stosowany codziennie, jak standardowy kosmetyk, skutecznie wpływa na otoczenie (zarówno kobiety, jak i mężczyzn), którzy odbierają Cię w bardziej pozytywny i przyjazny sposób. Relationship Magic zwiększa stopień zaufania oraz sprawia, że ludzie wokół Ciebie stają się bardziej otwarci, chętnie przebywają w Twoim otoczeniu i traktują Cię z szacunkiem.

 

Gustowny flakonik

Niewielkich rozmiarów szklany flakon o pojemności 5ml pozwala na aplikację w dowolnej chwili. Mieści się w każdej kieszeni. Relationship Magic posiada świeży i delikatny zapach.

 

3 feromony w wysokim stężeniu!

Skład:

Relationship Magic dla mężczyzn (5ml): glycol, glycerin, 0.007% Androstenol, 0.018% Androstenone, 0.005% Androsterone.


Efekt:

Ludzie przy Tobie czują się bardziej swobodnie i naturalnie. Wzrasta ich poziom zaufania oraz bezpieczeństwa. Stają się bardziej przyjacielscy, otwarci oraz rozluźnieni. Mają ochotę z Tobą rozmawiać i przebywać w Twoim otoczeniu.


Przedstawione treści zostały zamieszczone za zgodą firmy Inter Technologie.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony


Feromony Alchemy 5ml ROLL-ON Zapachowe dla Mężczyzn Działa zachęcająco na kobiety! Mocno stężone Alchemy to...
Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony


Feromony Alchemy 5ml ROLL-ON Zapachowe dla Kobiet Przyciąga mężczyzn! Mocno stężone Alchemy to najbardziej stężone feromony w...
Magic Flesh


WYKONANA Z MATERIAŁU, KTÓRY JEST W 100% IDENTYCZNY JAK CIPKA KOBIETY Super rozciągliwa magiczna cipka, która zawiedzie Cię na wyżyny rozkoszy i sprawi, ze wytryśniesz z siłą byka! Dopasowuje sie do członka od 12cm do ponad 20 cm....