Sexual Attraction Pheromones - Woman Formula 5-alpha - 8ml

Sexual Attraction Pheromones - Woman Formula 5-alpha - 8ml


Sexual Attraction Pheromones

Woman Formula 5-alpha

Jesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być na topie i uwodzić mężczyzn jest na to skuteczna recepta. Feromony.

Jak działają feromony?

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie wśród ludzi, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Poprzez codzienną higienę ciała, pozbywamy się ich ze skóry bardzo skutecznie. Używanie środków czystości i antyperspirantów zmniejsza ich ilość do minimum jednak trudno sobie wyobrazić życie bez ich stosowania. Pomimo, że są to naturalne wydzieliny z organizmu połączone z potem raczej odstraszają. Co zrobić, aby mieć na sobie pożądane feromony? Nic prostszego. Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem są identyczne jak te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z naturalnie występującymi u ludzi feromonami oraz interesującym zapachem okazały się wielkim sukcesem. Wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i zdolności przywódcze.

Tło seksualne

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się okazało z pełnym sukcesem wkroczyli na rynek. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i dominować w tłumie spróbuj Attraction Pheromones.

Dzięki feromonom Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha:

podkreślisz swoją kobiecość i seksapil

stworzysz stanowisko przywódczyni, pożądanej przez mężczyzn

mężczyźni stają Ci się ulegli

wzrośnie Twoje dobre samopoczucie

jesteś bardziej pewna siebie


Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które zrobią z Ciebie najbardziej pożądaną kobietę. Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach: Alfa Androstenolu (5-androst-16-en-3-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol ,17-one). To właśnie za sprawą tych związków chemicznych możesz odnieść swój sukces!

Alfa Androstenol (5-androst-16-en-3-ol)

feromon popularności

Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność, może także przyciągać tłumy do Ciebie. To właśnie on tworzy w koło Twojej osoby przyjazną atmosferę i aurę. Wydziela także sygnały chemiczne oznajmujące o dobrym stanie zdrowia, płodności i atrakcyjności seksualnej. Daje wrażenie otwartości osobnika oraz jego gadatliwości, Ten sam feromon podnosi i wzmaga emocje wokół nas. Inne osoby postrzegają Cię jako bardziej atrakcyjnego i są bardziej otwarte na kontakt z Tobą.

Beta-Androstenol

feromon przyciągania

Chemicznie jest to związek niemalże identyczny z Alfa-Androstenolem, ale to on sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Pomaga przyciąganiu się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i komfortu przebywania ze sobą. To właśnie on nadaje wrażenie, że zna się dopiero poznaną osobę już od lat i dzięki niemu kobieta czuje się przy Tobie bezpiecznie.

Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one)

feromon przywódcy i seksu

To feromon występujący zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Związek tworzy zwykle dominującą aurę. Mężczyźni, którzy w organizmie występuje wysokie stężenie owego feromonu zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i uwagę otoczenia tak zwani samce alfa. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.

Estratetraenol (estra-1, 3,5 (10) ,16-tetraen-3-ol)

feromon kobiecości i uwodzenia

Całkowicie bezwonny feromon (związany z estrogenem żeńskim hormonem płciowym) tworzy aurę wyjątkowo kobiecą i zmysłową. W niezwykły sposób aktywizuje mózg: a działanie pobudzające żądze u mężczyzn. Zmiękczasz otoczenie ze skutkiem, iż otoczenie jest w stanie zrobić dla ciebie naprawdę wiele. Feromon wpływa na mężczyzn kojąco, a także wzbudza w nich pragnienie ochrony Ciebie i chęć przytulania. Ten pobudzi Cię i podkreśli Twoją kobiecość.

Idealne połączenie

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w osobistym życiu oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości naszych feromonów, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać niczym magnes. Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą pełną seksu. Pozwalają stać Ci się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie w intymnych sytuacjach.

Uwodź

Feromony Sexual Attraction Pheromones to idealne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania. Liczy się pierwsze wrażenie i zaiskrzenie tzw. chemii. Dzięki feromonom zadanie to będzie ułatwione. W naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.

Wyróżnij się z tłumu

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, imprezach, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwanym gwiazdą wieczoru, która podbije serca wielu mężczyzn.

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich poręcznych fiolkach możesz schować je do torebki i użyć, kiedy tylko będziesz miał potrzebę!

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha

nowość na polskim rynku!

Doskonała mieszanka feromonów pobudzających sferę seksualną i podkreślającą zdolności przywódcze. Za sprawą nowoodkrytego feromonu zastosowanego w mieszance specyfik wpływa na głębsze sfery interakcji. Wzbudzaj pozytywne emocje, zachwycaj tłumy, podbijaj serca. Najsilniej skoncentrowane feromony zaprojektowanie i wykonane w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Wyniki badań

Jak wynika z badań, ludzie stosujący feromony mają wyższe szanse na przyciągnie innych osób. Naukowcy przedstawili poparte wynikami wnioski, że zaledwie kilka kropel perfum z zawartością feromonów wytworzonych syntetycznie wystarczy, aby być bardziej pociągającym seksualnie.

Przeprowadzono badania na grupie 100 kobiet i mężczyzn w wieku 19-47 lat, w której przez okres dwóch tygodni testowana była nasza seks przynęta.


50 osób nosiło na sobie zapach z feromonami Sexual Attraction Pheromones, a 50 osób perfumy placebo (zapach nieaktywny feromonowo).

74% z grupy stosującej feromony doświadczyło trzykrotny wzrost zdarzeń seksualnych, w porównaniu z zaledwie 23% stosującymi placebo.

Do zdarzeń seksualnych zaliczono tu: udane randki, całowanie, pieszczoty oraz stosunek seksualny.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Zestaw 1 1 Gratis Feromony dla kobiet


Uwaga! Promocja trwa do 6 grudnia! Zestaw 1 + 1 Gratis! Feromony dla kobiet *dotyczy zakupu całego zestawu Love...
Zestaw 1 1 Gratis Feromony dla mężczyzn


Uwaga! Promocja trwa do 6 grudnia! Zestaw 1 + 1 Gratis! Feromony dla kobiet *dotyczy zakupu całego zestawu Love...
Sexual Attraction Pheromones - Man Formula 5-alpha - 8ml


Sexual Attraction Pheromones Man Formula 5-alpha Jesteś nieśmiały? Nie masz doświadczenia z kobietami? A...