Tajemnica - Gra Karciana - Wzmocnij Swoj Zwiazek

Tajemnica - Gra Karciana - Wzmocnij Swoj Zwiazek


Tajemnica Miłosna gra dla par


Sprawcie sobie przyjemność!

Chcecie pogłębić swoją wiedzę na temat budowania silnego związku uczuciowego?

Jesteście otwarci na sprawy miłosne i nowe wyzwania?

Dzięki tej grze rozwiniecie i umocnicie wzajemną miłość, a Wasz związek wzbogaci się o nowe doświadczenia.

Ekskluzywna gra

Gra karciana, przeznaczona dla par, które chcą ożywić wspólną codzienność oraz umocnić podstawy związku poprzez zwiększenie zaangażowania w jego budowę.

 

Zabawa na kilka miesięcy

Charakter gry jest długoterminowy. Czas jej trwania jest uzależniony od innych, codziennych obowiązków "Jej" i "Jego". Także przygotowanie jednej niespodzianki może potrwać nawet kilka dni. Para może więc uczestniczyć w zabawie nawet przez kilka tygodni lub miesięcy, co sprawia, że miłosne efekty wspólnych starań nabierają trwałego charakteru.

Gra zawiera

Karty, na których znajdują się opisy małych i większych przyjemności oraz miłosnych niespodzianek i gestów, które w tajemnicy będziecie wykonywać dla siebie nawzajem.


Zasady gry

 

Gra składa się ze specjalnie przygotowanych 54 kart podzielonych na 2 zestawy - dla Niej i dla Niego. Każda losowa karta zawiera wskazówkę jak sprawić przyjemność ukochanej osobie przez niespodzianki i drobne gesty. Karty losowane są na przemian przez kobietę i mężczyznę, z tym, że każda kolejna karta jest losowana dopiero, gdy zadanie z poprzedniej zostało wykonane.

Wyobraź sobie, że dostajesz w pracy mms"a z pikantnym zdjęciem partnerki i zaproszeniem na spotkanie lub przygotowuje ona dla Ciebie ciepłą kąpiel i siebie na deser.


Zestaw wskazówek dla Niej i dla Niego

 

Wyobraźcie sobie że wspólnie, za pomocą poczty e-mail piszecie erotyczne opowiadanie, opisując zachowania bohaterów lub przez jeden dzień musicie porozumiewać się bez użycia słów.

Wyobraź sobie, że przez tydzień w zupełnie niespodziewanych momentach znajdujesz kwiatka z wyznaniem miłosnym od partnera lub przez jakiś czas czyta Ci on wieczorem do poduszki twoją ulubioną książkę.

W tej grze nie ma przegranych!

Oboje zyskujecie radość z dobrej zabawy i przyjemność z obdarowywania się miłosnymi gestami.

Musicie tylko zachować Tajemnicę. Utrzymać zadanie w sekrecie do czasu jego wykonania. Zaskakujcie się miłosnymi gestami.

 

Tajemnica to ekskluzywna gra, która:

- proponuje szeroki wachlarz sprawdzonych technik miłosnych,

- inspiruje do starań o uczucia partnera, które są podstawą wzajemnej atrakcyjności,

- pomaga rozładować napięcie narastające w związku przez lata,

- gwarantuje zdobycie umiejętności wyrażania własnych uczuć oraz rozumienia wzajemnych potrzeb i oczekiwań.


Miłosne efekty wspólnych starań nabiorą trwałego charakteru!

Idealny prezent

Ta gra stanowi idealny prezent dla ukochanej osoby. Jest doskonałym podarunkiem na wiele różnych okazji takich jak: wieczór panieński i kawalerski, walentynki, dzień kobiet i mężczyzn, pod choinkę oraz "bez okazji".Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Arabian Goates Eye


BAWOLE OKO POZWOLI WZMOCNIĆ TWOJĄ EREKCJĘ TRZYKROTNIE! Legendarny produkt, bawole oko stosowano od wieków, jest to jeden z pierwszych seksualnych wspomagaczy. Jego prostota i funkcjonalnośc sprawia, że do dziś widnieje on na listach najpopularniejszych gadżetów. Sposób...
Erotyczny Masaż - Gra Karciana z Instrukcją Masażu i Olejkiem


Erotyczny masaż- Erotyczna gra dla par Poznaj techniki erotycznego masażu Poznajcie tajniki erotyczne mapy Waszych ciał Ekskluzywna gra karciana wprowadzająca...
Vibro Game - Wibrująca Gra Karciana


Vibro Game Jest to gra erotyczna przeznaczona do zabaw z wibratorem. Zawiera 28 kart z oryginalnymi pomysłami "wibrujących" zadań dla dwojga. Odkryje przed Wami nowe horyzonty zabaw w łóżku. Pokazuje, że wibrator sprawdza się świetnie podczas wspólnych igraszek...