The EDGE amp8211 25ml - Pożądanie i Kobiecość

The EDGE amp8211 25ml - Pożądanie i Kobiecość


The EDGE 25ml - Zapachowe dla Kobiet

Wzmaga kobiecą zmysłowość

The Edge. Sprawdzony sposób na wyróżnienie się z tłumu. Stosując The Edge określasz swoją pozycję w grupie. Ustalasz własne granice i reguły gry. Stajesz się osobą bardziej dominującą, przebojową i towarzyską, a przy tym nieporównywalnie bardziej śmiałą i pewną siebie. Niesamowity produkt do podkreślający Twoją osobowość.

Stań się jeszcze bardziej kobieca

The EDGE Woman podkreśli Twoją kobiecość i pozwoli Tobie lśnić jak nigdy dotąd. The EDGE Woman wydobywa Twoje naturalne piękno, budząc pożądanie otaczających Cię mężczyzn i zazdrość obserwujących Cię kobiet. Zachwyć wszystkich swoją osobą!

Wydobądź to czego potrzebujesz, aby być wysłuchana i traktowana z szacunkiem. Uzyskaj autorytet oraz posłuch wśród otaczających Cię ludzi. Stań się liderem, osobą dominującą, która kontroluje sytuację i za którą ludzie chcą podążać.

Jak działa The EDGE?

The EDGE oparty jest na najwyższej jakości związkach (czystość powyżej 98%), które skutecznie podkreślają Twoją osobę w towarzystwie innych ludzi. Gdy stosujesz The EDGE stajesz się osobą zauważaną. Podobnie jak NPA, The EDGE to dominacja w płynie. The EDGE dodatkowo zwiększa Twoją pewność siebie. Po użyciu stajesz się osobą bardziej przebojową i towarzyską. Jeżeli chcesz robić dobre wrażenie i przy tym dobrze się bawić, The EDGE to produkt idealny dla Ciebie.

Ze względu na zawartość skoncentrowanej dawki Androstenonu w The EDGE dla kobiet, środek powinien być stosowany z rozwagą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Kup The EDGE, aby:

* podrywać i uwodzić

* podkreślić swoją osobę

* zwiększyć pewność siebie

* dobrze się bawić

Bardzo wysoka jakość, wysokie stężenie - 2,5mg feromonów w 25ml flakonie, to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny. Niech nie zmyli Cię zawartość jednego feromonu. The EDGE zawiera dodatkowo dwa silne feromony, nie ujawniane przez producenta, które znacząco podnoszą działanie głównej substancji.

Zadowolenie klientów

Kupując The EDGE masz gwarancję, że nabywasz feromony, które dotychczas z powodzeniem przetestowało dziesiątki tysięcy osób na całym świecie.

Spraw, aby ludzie byli pod wrażeniem Twojej osobowości

Skuteczność potwierdzona badaniami

Zawartość substancji czynnej w The EDGE została zbadana w niezależnym laboratorium. Zobacz wynik analizy Androstenonu zawartego w The EDGE (badanie przeprowadzone metodą spektrometrii mas).


Pomiar Androst-16-en-3-one wykonany spektrometrem mas

Stosowanie

Produkt przyjazny stosującemu. Atomizer pozwala na łatwą i dyskretną aplikację w dowolnym, wygodnym dla Ciebie momencie. Bardzo wydajny - 25ml flakon pozwala na 220 pełnych aplikacji. Wystarcza na ponad 5 miesięcy użytkowania przy założeniu, że korzystasz z dobrodziejstw feromonów cztery dni w tygodniu.

Zapach

The EDGE Woman - piękny kwiatowy zapach, wychwalany przez mnóstwo kobiet! Idealny dla kobiety pragnącej czuć się piękną.

Skład: Estratetraenol oraz dwie nieujawniane przez producenta substancje.

Informacje techniczne:

Opakowanie: 25ml flakon z atomizerem.

Wydajność: bardzo wydajny - flakon pozwala na 220 pełnych aplikacji.

Aplikowana doza płynu: 113 mcl

Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 11,4mcg czystych feromonów.

Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki.

Przedstawione treści zostały zamieszczone za zgodą firmy Inter Technologie.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

The EDGE amp8211 25ml - Zostań Samcem Alfa


The EDGE 25ml - Zapachowe dla Mężczyzn Tajna broń prawdziwych samców Alfa Wyróżnij się z tłumu The Edge. Sprawdzony sposób na wyróżnienie się z...
NPA amp8211 5ml - New Pheromone Additive


NPA (New Pheromone Additive) 5ml - Bezwonne dla Kobiet Dolej pożądanie...
NPA amp8211 5ml - New Pheromone Additive


NPA (New Pheromone Additive) 5ml - Bezwonne dla Mężczyzn Dolej pożądanie do własnych perfum! Światowy Klasyk! ...