Tribulus 625mg amp8211 100tab amp8211 Testosteronowy Hit - REKOM

Tribulus 625mg amp8211 100tab amp8211 Testosteronowy Hit - REKOM


Tribulus 625mg 100tab Testosteronowy Hit


Tribulum: Ziele zwiększające produkcję testosteronu

Zwiększa naturalny poziom testosteronu
Zwiększa siłę i wytrzymałość
Łagodzi uczucie zmęczenia, senności i drażliwości w okresie niskiego poziomu hormonów
Wzmaga pociąg płciowy i doznania

Zwiększa produkcję spermy
Poprawia funkcje reprodukcyjne oraz libido

Czym jest Tribulus?

Tribulus terrestris(Buzyganek Ziemny) jest ziołem od stuleci używanym w tradycyjnej medycynie Chin i Indii.

Tribulus terrestris zaczął być znany w połowie lat 90 w Północnej Ameryce po tym jak olimpijczycy z Europy Wschodniej zdradzili, że to właśnie Tribulus pomógł im osiągnąć lepsze wyniki sportowe.


Składnikiem aktywnym zawartym w tym ziele są saponiny steroidowe. Dwa rodzaje saponin przyczyniają się do terapeutycznego działania tej rośliny. Są to: glikozydy furostanolu oraz glikozydy spirostanolu i w większości występują w liściach rośliny.

Większa ochota i przyjemność z seksu!


Czemu Tribulus jest tak skuteczny?

Tribulus Terrestris powoduje, ze organizm uwalnia hormon luteinizujący co daje sygnał jądrom by produkowały więcej testosteronu. Jednak Tribulus sprawia również, że organizm nie rozpoznaje nadprodukcji testosteronu więc nie będzie próbował zmniejszyć poziomu hormonu luteinizujacego. Dzięki temu, produkcja testosteronu pozostaje na stałym, wysokim poziomie.


Dlaczego warto przyjmować Tribulus?

Zioło to jest uprawiane w Afryce i Indiach oraz niektórych krajach Europy Wschodniej. Jest od dawna używane, ponieważ wzmaga produkcję testosteronu. Różne dane mówią o wzroście produkcji tego męskiego hormonu nawet o 30 - 50%. W przypadku młodszych mężczyzn, kiedy normalny poziom testosteronu jest naturalnie wysoki, wzrost będzie oczywiście mniejszy niż w przypadku starszych mężczyzn. Tribulus Terrestris jest także wykorzystywany przez sportowców, dla widocznego zwiększenia masy mięśniowej. Jego coraz szersze stosowanie w Ameryce jest spowodowane właśnie zwiększaniem masy mięśniowej oraz poprawą wyników sportowych. Równie często jest również używany w przypadku impotencji i zmniejszonego popędu płciowego.

Znaczny wzrost ilości i ruchliwości spermy

Testosteron to naturalny, endogenny steryd anaboliczny i w przeciwieństwie do syntetycznych i często nielegalnych sterydów anabolicznych, nie powoduje skutków ubocznych. Anaboliczny to słowo pochodzące z greki i znaczy budujący. Używanie Tribulus terrestris przez sportowców powoduje zwiększenia masy mięśniowej, wytrzymałości oraz przyśpiesza regenerację mięśni.


Jakdziała Tribulus?

Tribulus jest przeznaczony dla mężczyzn chcących podnieść poziom testosteronu, pociąg płciowy, libido, przyjemność z seksu a także zwiększyć produkcję spermy oraz wytrzymałość. Od ponad 20 lat Tribulus terrestris jest używany przez kulturystów głównie z Europy Wschodniej jako ziołowy środek zwiększający masę mięśniową oraz wyniki sportowe.


Zdrowie seksualne mężczyzn i ich płodność

Tribulus terrestris może powodować zwiększenie ilości spermy oraz ruchliwości plemników, co może pomóc w przypadku męskiej niepłodności. Niektóre problemy medyczne np. impotencja oraz oziębłość seksualna mogą mieć związek z obniżonym poziomem testosteronu. Chociaż obniżony poziom tego hormony zazwyczaj kojarzy się z mężczyznami w podeszłym wieku to ten problem może występować niezależnie od wieku. Kliniczny problem impotencji wynika z kombinacji różnych czynników. Dwa najpoważniejsze to osłabione krążenie krwi w penisie oraz niski poziom testosteronu. Subtelne zmiany poziomu hormonu wraz z niewielkimi zmianami mikrokrążenia mogą doprowadzić do problemów z erekcja. Zmniejszenie pociągu płciowego może występować niezależnie od problemów z erekcją. Problem ten może również być rozwiązany przez podniesienie poziomu testosteronu.

Szybszy metabolizm, przyrost masy mięśniowej i kondycji!

Kulturystyka

Ponieważ zioło Tribulus używane było od wieków i udowodniono, że jest bezpieczne i skuteczne zarazem, wielu sportowców zaczęło używać go jako suplementu diety. Ich celem było podniesienie poziomu testosteronu by przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększyć wytrzymałość i siłę oraz masę mięśniową jak również wzmocnić mięśnie i kondycje fizyczną.

Składniki:

Dzienna dawka: 1 Kapsułka
Zawartość opakowania: 100 kapsułek

Zawartość składników aktywnych: 1 kapsułka
Zastrzeżona mieszanka z rośliny Tribulus Terrestris (Buzyganek Ziemny): 625 mg
Tribulus Terrestris (owoc) (Standaryzowany ekstrakt saponinfurastenolu -40%), Sproszkowany Tribulus Terrestris.

Pozostale składniki: Żelatyna, celuloza, dwutlenek krzemu (silicon dioxide), stearynian magnezu (magnesium stearate)

Sugerowany sposób użycia:

Jedna lub dwie kapsułki dziennie, jedna rano a druga przed pójściem spać.


Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w Sposób niedostępny dla dzieci. Nie należy używać preparatu jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana.

Ostrzeżenie: Osoby ze schorzeniami lub ich podejrzeniem, przyjmujące przepisane leki powinny skonsultować z lekarzem zażywanie preparatu. Tribulus Terrestris i jego ekstrakt mogą mieć działanie moczopędne wpływając negatywnie na działanie leków.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Tribulus 625mg amp8211 100tab amp8211 Testosteronowy Hit


Tribulus 625mg 100tab Testosteronowy Hit Tribulum:  Ziele zwiększające produkcję testosteronu Zwiększa naturalny poziom testosteronu Zwiększa siłę i wytrzymałość Łagodzi uczucie zmęczenia, senności...
HIT Vibrating Balls amp8211 Wibrujące Kulki


Vibrating Balls Wibrujące Kulki Nieprawdopodobna rozkosz teraz z wibracjami!Gwarantują sensacyjne odczucia, można je stosować podczas stosunku wtedy jej wibracje dadzą przyjemność Wam obojgu. Kulki z wibratorem, do użytku dopochwowego oraz...
Viamax Water Glide amp8211 70ml


Water Glide W pełni naturalny lubrykant zawierający Aloe Vera. Water Glide marki Viamax jest nawilżaczem, który uzupełnia posiadaną przez organizm zdolność nawilżania...