Viamax Breast Control - 360tab - 60tab GRATIS

Viamax Breast Control - 360tab - 60tab GRATIS


4 opakowanie Breast Control - 360tab - (w tym 90tab = 1 opakowanie GRATIS)

Kupując w ten zestaw oszczędzasz 129.90zł!

PROMOCJA

Dokonując zakupu w tej ofercie płacisz za 3 opakowania Breast Control, a dostajesz aż 4! 90tabletek dostajesz za darmo.

Sprawdzona jakość BioNordica!

Szwedzki producent informuje, że oferowany tu suplement diety umożliwia powiększenie piersi aż o 2 rozmiary (w okresie 6 miesięcy biust może urosnąć z rozmiaru A do C). Najnowszy suplement na powiększanie piersi opracowany przez szwedzką firmę BioNordica. Mocno i szybko działające tabletki przynoszące wyraźne i szybkie efekty.

Czemu Twoje piersi nie są idealne?

Brak równowagi hormonalnej w okresie dojrzewania płciowego kobiety to jedna z głównych przyczyn małego rozmiaru piersi. Nie do pominięcia są również takie czynniki jak wiek czy odbyte ciąże. Wahania poziomu hormonów mogą potęgować problemy związane z wyglądem biustu.

Kiedy piersi rosną?

Naukowe badania dowiodły, że najbardziej efektywny rozwój biustu następuje w momencie obecności w organizmie (dojrzewających płciowo kobiet) zbilansowanego poziomu następujących hormonów: estrogenu, progesteronu, prolaktyny oraz ludzkiego hormonu wzrostu. Po okresie dojrzewania aktywność wraz z upływem lat ich poziom systematycznie spada. Naturalna mieszanka ziołowych składników zawartych w Breast Control pobudza wydzielnanie hormonów odpowiedzialnych za wzrost tkanek tworzących piersi. Wyjątkowy skład Viamax Breast Control podwyższa poziom aktywności receptorów estrogenu, które u każdej kobiety są praktycznie nieaktywne od okresu dojrzewania.

Co zyskasz dzięki kuracji tabletkami Breast Control?

Powiększysz piersi szybko i co ważne, naturalnie!

Pierwsze efekty widoczne w pierwszych miesiącach stosowania,

Poprawisz gospodarkę hormonów oraz pracę gruczołów,

Przejawy PMS zostaną zminimalizowane,

Brak efektów ubocznych,

Skład oparty tylko i wyłącznie na naturalnych substancjach (nie uzależniają).

Breast Control został zatwierdzony i dopuszczony do oficjalnego obrotu poza aptecznego przez FDA jako suplement diety w krajach Unii Europejskiej - w tym i Polsce. Jest produkowany zgodnie z normami i zasadami GMP.

Dodatkowe pozytywne skutki zbilansowanej gospodarki hormonalnej:

- Wyeliminujesz efekt napięcia przedmiesiączkowego,

- Zmniejszysz objawy klimakterium,

- Twoje libido i zdolność odczuwania przyjemności wzrosną,

- Poprawisz nawilżenie narządów płciowych.

- Staniesz się bardziej witalna,

- Zauważysz lepszy wzrost włosów,

- Twoja ogólna sprawność fizyczna ulegnie zauważalnej poprawie,

- Skóra będzie ładniejsza,

- Polepsza perystaltykę.

Naturalne składniki:

Fenugreek Extract

Kozieradka to wyjątkowe zioło autochtoniczne dla krajów na wschodnich brzegach Morza Śródziemnego. Bogate w phyto-estrogeny wspierające produkcję hormonów, niezwykle skutecznie pomagające w ujędrnianiu piersi. Dodatkowo w kozieradce znaleziono Trigonelline substancję przeciwdziałającą powstaniu raka.

L-Tyrosine

Aminokwas występujący w stanie naturalnym. Pełni bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu nadnerczy, przysadki i tarczycy które z kolei kontrolują poziom produkcji hormonów. Niektóre badania naukowe wskazują na rolę Tyrosine w pobudzaniu hormonu wzrostu, który pomaga budować tkankę mięśniową i redukować tkankę tłuszczową.

Kelp

Krasnorosty morskie są znakomitym źródłem minerałów, zawierają m.in. jod niezbędny do należytego funkcjonowania tarczycy. Nauka ustaliła związek sposobu odżywiania się, diety zawierającej krasnorosty, a zmniejszonym ryzykiem zachorowania na raka piersi.

Mother"s Wort

Szczególnie skuteczny w zwalczaniu niekorzystnych objawów miesiączkowania, zmian klimakteryjnych. Skuteczny również w sprawach krążenia, palpitacjach, doskonały środek tonizujący organizm.

Dong Quai (Angelica Sinensis)

Znany od wieków w tradycyjnej chińskiej medycynie jako "żeński żeń-szeń". Przepisywany na niewłaściwe, zbyt obfite, lub bolesne miesiączkowanie. Używają to zioło również mężczyźni i kobiety mający problemy z krążeniem. Badania nie potwierdziły w bezpośredni sposób działania powiązanego z estrogenem. Likwiduje niektóre objawy klimakteryjne jak suchość narządów płciowych i uderzenia krwi do głowy.

Blessed Thistle (Cnicus benedictus)

Święty oset bardzo przydatny w problemach trawiennych. Używany jako przyprawa ziołowa pobudzająca wydzielanie śliny i soków trawiennych. Znane są również jego pozytywne właściwości przy pewnych kobiecych dolegliwościach np. bolesne miesiączkowanie i powiązane z tym bóle głowy. Używane przez karmiące matki poprawiający laktację, nie potwierdzone dotąd przez oficjalną naukę.

Wild Yam (Dioscorea Villosa)

To bardzo ważny składnik Breast Control. Stwierdzono, że można uzyskać dzięki niemu kortyzon, estrogeny, związki chemiczne progestrono-podobne. Ostatnio zyskuje sławę jako jedno z najlepszych źródeł phytohormonów bilansujących poziom hormonów w kobiecych piersiach. Inny związek chemiczny dioscoretine reguluje poziom cukru we krwi. inny składnik ma właściwości antyoksydacyjne, ma pozytywny wpływ na HDL i DHEA w organizmie.


Fennel Seed (Foeniculum vulgare)

Sprzyja łagodnemu przechodzeniu miesiączkowania u kobiet. Nauka wskazuje na wywoływanie przez niego łagodnych efektów podobnych do tych towarzyszącym estrogenom. Znajduje to potwierdzenie w wykorzystywaniu go do większej "produkcji" mleka u kobiet i dla miesiączkowania. Przynosi ulgę w bólach związanych z menopauzą.

Damiana (Turnera aphrodisiaca)

Ma reputację zioła pobudzającego seksualnie. Wykorzystywany jest głównie jako środek energetyzujący i afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn. Pobudza okolice narządów płciowych, zapewnia dostarczanie większych porcji tlenu. Stosowany dłużej poprawia ogólnie sprawność fizyczną i wydolność organizmu. W powiekszaniu piersi kobiet ma rolę pobudzania receptorów progesteronu.

Saw Palmetto (Serenoa repens)

To skuteczny "lek" na powiększenie prostaty u mężczyzn, znane jest jego działanie powiększające piersi. Uwydatnia biust pobudzając tkankę piersi dzięki phyto-nutrients. Używany jest również jako afrodyzjak zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.

Chamomile (Anthemis nobilis)

Rumianek to składnik wielu herbat ziołowych. Zioło stosowane chyba najbardziej powszechnie mające działanie relaksujące. Rozluźnia i wzmacnia układ nerwowy, łagodzi niepokój, napięcia związane z układem trawiennym, kolką i wrzodami

UWAGA!

Z uwagi na silne działanie należy przyjmować maksymalnie 90 kapsułek na miesiąc.

Sposób użycia

Dawkowanie: 3 razy dziennie po 1 kapsułce popijając dużą ilością wody.

Trwałe efekty: Uzyskane efekty są trwałe po pełnej kuracji, która zależnie od organizmu trwa od 3 do 6 miesięcy.

Breast Control vs. Operacja plastyczna

Viamax Breast Control jest idealną i znacznie tańszą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Kwestia finansowa nie jest tutaj najważniejsza. Przede wszystkim chodzi o uchronienie się przed ryzykiem operacji przy uzyskaniu porównywalnych efektów.

Tabletki Breast Control powiększą piersi:

- bez chirurgicznych implantów

- bez wstrzykiwania kolagenu

- bez bólu i ryzyka powikłań

..teraz jest to naprawdę możliwe!

Uchroń się od powikłań

FDA opublikowało raport dotyczący ryzyka jakie niosą ze sobą operacje plastyczne piersi "Breast Implants and Information Update 2000"

- Powikłania pooperacyjne, konieczność reoperacj,

- Problemy takie jak: ból, zakażenie, oszpecenie, opuchlizna, czerwoność i krwawieni,

- Potrzeba kolejnych zabiegów piersi zapobiegających po latach niekorzystnym zmiano,

- Problemy ze wszczepam,

- Utrudnione badania piersi mammografem.

Wykorzystaj swoje genetyczne uwarunkowania wielkości piersi

Dzięki Breast Control przy znacznie mniejszym koszcie niż to ma miejsce w przypadku operacji plastycznej możesz powrócić do swojego młodzieńczego wyglądu!

Pełna kuracja

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zalecamy stosowanie równocześnie 2 metod jednocześnie: kremu i kapsułek. Krem przyspiesza i utrwala efekty uzyskane poprzez kurację tabletkami. Dlatego oferujemy powyższy zestaw w atrakcyjnej cenie!

Oferujemy Ci produkty Breast Control w atrakcyjnych ofertach:Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Zestaw Viamax na 3 miesiące - Piękne Piersi na Wiosnę


3xViamax Breast Control tabletki+ 3xViamax Breast Control żel - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 3 opakowania tabletek Viamax Breast Control - kuracja powiększająca piersi na...
2op Orgasm Control 120tab Gel 150ml GRATIS Rekomendujemy


ORGASM CONTROL 2 opakowania tabletek + Gel GRATIS - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 2 opakowania tabletek ORGASM CONTROL - kuracja na 2 miesiące...
ORGASM CONTROL - 1 op tabGelSpray GRATIS Rekomendujemy


ORGASM CONTROL 1 opakowanie tabletek + ORGASM CONTROL+Gel + Spray GRATIS - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: 2 opakowania tabletek ORGASM CONTROL - kuracja...