Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie

Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie


<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Verdana; panose-1:2 11 6 4 3 5 4 4 2 4;} /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman";} span.subhead1 {font-family:Verdana; color:#336600; font-weight:bold;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Yohimbe 500mg - 90tab

Niesamowicie wzmaga libido, poprawia jakość seksu, dodaje energii.

Silny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn
Rozwiązuje problem impotencji
Wykazuje działanie antyoksydacyjne
Pomaga utrzymać arterie w dobrym stanie
Poprawia jakość seksu, wzmaga libido
Wykazane działanie antyrakowe

Czym jest Yohimbe?

Yohimbe to popularna roślina występująca naturalnie w Afryce. Jest znana na całym świecie jako silny afrodyzjak. Substancję aktywną Yohimbe pozyskuje się je z kory tropikalnego drzewa (Corynanthe Yohimbe) z rodziny marzannowatych. Od stuleci oczyszczona kora była używana w postaci nalewki by zwiększyć energię seksualną oraz odczuwaną przyjemność.


Pierwszymi ludźmi, którzy odkryli i wykorzystywali Yohimbe jako afrodyzjak byli Pigmeje i Buszmeni z zachodniej Afryki, gdzie drzewo to występuje naturalnie. Plemiona Bantu z zachodniej Afryki po dziś dzień używają i cenią sobie yohimbe za jej cudowne właściwości. Te same afrykańskie plemiona używały jej również w leczeniu gorączki, trądu i kaszlu. Kora yohimbe była również stosowana do rozszerzenia źrenic, w przypadku chorób serca oraz jako miejscowy środek znieczulający.

W XIX wieku pewni niemieccy misjonarze, będąc w zachodniej Afryce, odkryli yohimbe dla świata Zachodu. Przywieźli ziele do Europy, gdzie szybko stało się bardzo popularne.

Pierwszy afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn, który leczy impotencję!

W latach 60 Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków przeprowadziła kilka badań naukowych by określić czy yohimbe faktycznie jest tak silnym afrodyzjakiem. Naukowcy odkryli, że roślina ta jest naprawdę mocnym i skutecznym środkiem pobudzającym libido, zwłaszcza dla mężczyzn. Te same badania pozwoliły odkryć, że yohimbe pomaga wyostrzyć zmysł dotyku oraz powoduje przyjemne odczucia wzdłuż kręgosłupa.

Yohimbe jest od lat jednym z najpopularniejszych suplementów dla obydwu płci. Po zażyciu organizm rozkłada yohimbe do johimbiny, która asymilowana jest do krwioobiegu. Johimbina, to alkaloid, który stanowi główny składnik aktywny Yohimbe.

Pobudzi do działania nawet najbardziej ospałą partnerkę


Dlaczego powinienem zażywać Yohimbe?

Popularność yohimbe nie wynika tylko z rewelacyjnego działania jako afrodyzjak ale również, jak dowodzą najnowsze badania, jest to roślina o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Badania naukowe wykazują, że yohimbe jest również wazolidatorem, co oznacza, że rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie w peryferyjnych członkach ciała. Innymi słowy, może skutecznie przeciwdziałać impotencji jak również wzmagać pociąg płciowy (libido) u kobiet i mężczyzn.

Ponadto, yohimbe, jak wykazano, pomaga zapobiegać zatykaniu się arterii, co prowadzi do zaburzenia czynności serca lub wylewu. Yohimbe nie tylko pomaga mężczyznom w przypadku problemów z seksem, wzmaga libido, zapobiega atakowi serca ale również ma udowodnione działanie odchudzające jako że zmniejsza syntezę tłuszczu przyspieszając mobilizację kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo ułatwia rozbudowę tkanki mięśniowej u mężczyzn


Czy istnieją jakieś badania naukowe potwierdzające skuteczność Yohimbe?

W podwójnie ślepej próbie, 182 mężczyznom z zaburzeniami erekcji, podawano 42mg yohimby dziennie. W przeciągu miesiąca, 34% badanych stwierdziło całkowite wyleczenie problemów seksualnych, a kolejne 24% zanotowało częściową poprawę.

W innym badaniu na 48 mężczyznach z impotencją, 46% zauważyło poprawę funkcji seksualnych. Natomiast w badaniu przeprowadzonym na Uniwersytecie Stanforda, aż 90% badanych poddanych działaniu Yohimbe potwierdziło zwiększenie podniecenia seksualnego w przeciągu jednej godziny.

Przytoczmy na koniec jedno ze starszych badań. W roku 1977 w Niemczech, przeprowadzono badanie na 86 pacjentach z zaburzeniami erekcji. Badani przyjmowali 30mg yohimby każdego dnia przez 8 tygodni. Wyniki wykazały, że 71% badanych odnotowało pozytywne zmiany w ogólnej poprawie funkcji seksualnych i libido.


Kto powinien przyjmować Yohimbe?

Wszyscy, którzy cierpią na impotencję i depresję odniosą największe, pozytywne efekty z przyjmowania Yohimbe. Również sportowcy i kulturyści, którzy marzą o kaloryferku na brzuchu uzyskując przy tym zdrowe serce.

Pozytywnie wpływa na potencję i układ krwionośny


Ile wynosi zalecana dawka? Czy istnieją jakieś skutki uboczne i przeciwwskazania?

Wszyscy zażywający yohimbe powinni unikać pokarmów zawierających tyraminę, takich jak ser, czerwone mięso czy wątroba. Nie należy spożywać wymienionych produktów w czasie zażywania Yohimbe. Co więcej, antydepresanty takie jak Prozac mogą być przyjmowane razem z Yohimbe tylko pod kontrolą lekarza.

Składniki:

Dzienna dawka: 1 Kapsułka
Zawartość opakowania: 90kapsułek

Kora Yohimbe stosowana od lat przez afrykańskie pleminiona


Zawartość składników aktywnych: 1 kapsułka:
Wyciąg z kory Yohimbe (Corynanthe yohimbe): 500mgPozostale składniki: Żelatyna, mąka ryżowa, stearynian magnezu (magnesium stearate), krzemionka (silica)


Zawartość netto: 64.8g

Sugerowany sposób użycia:

Jedna tabletka do trzech razy dziennie, podczas posiłku.Ostrzeżenie: Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu jest przyjmowanie leków na: nadciśnienie, problemy z sercem, nerki, tarczycę, choroby psychiczne: lęki, depresję, epilepsję, wylew. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią skonsultuj się z lekarzem zanim zażyjesz ten produkt. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Nie należy używać preparatu jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana.Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Promocja Wiosenna Perfect Bust 90tab LoveampDesire 100mlTestos Drops - 15ml - Rozbudzi Każdego Faceta


Silna, nieposkromiona erekcja!Jeden z najsłynniejszych produktów renomowanej holenderskiej firmy Cobeco Pharma. Przy tworzeniu Testos Drops pracowała grupa najlepszych naukowców.Efekt?Jeden z najmocniejszych środków...
Zestaw 1 1 Gratis Powiększanie Piersi


Uwaga! Promocja trwa do 6 grudnia! Zestaw 1 + 1 Gratis! Powiększanie Piersi *dotyczy zakupu całego zestawu Perfect Bust...