ŻEL PODNIECAJĄCY - POLECAMY

ŻEL PODNIECAJĄCY - POLECAMYSzukasz czegoś na rozgrzanie swojej partnerki?

Bywa oziębła i nie ma ochoty na sex?

Mamy na to idealne lekarstwo!

SENSUAL SENSES

W POLSCE DOSTANIESZ GO TYLKO U NAS!!

SENSUAL SENSES to najnowszy produkt renomowanej holenderskiej firmy Cobeco Pharma, której produkty mamy przyjemność rozprowadzać jako jedyni w Polsce!Przy tworzeniu SENSUAL SENSES pracowała grupa najlepszych naukowców z laboratorium Holland Man BV, którzy stworzyli produkt, który jest hitem na erotycznych rynkach świata!

Ten doskonały środek rozbudzi nawet najbardziej oziębłą kobietę

SENSUAL SENSES to nowoczesny, silny środek, który pobudza silnie organy płciowe kobiety, rozgrzewa je stwarzając bardzo przyjemne ciepło między udami kobiety. Uwrażliwia ciała jamiste łechtaczki oraz pochwę, sprawia, że kobieta bardzo szybko staje sie mokra i chętna na ostry sex. Nareszcie będziecie mogli się ponieść swojej wyobraźni bez żadnych zahamowań. Kobieta po tym środku będzie chciała być pieprzyć się na wszystkie sposoby i w każdej pozycji!. Podniecenie będzie tak silne, że będzie miała ochotę na wszystkie świństwa, na które wcześniej nie dawałeś rady jej namówić!

SENSUAL SENSES gwarantuje każdej kobiecie duży stopień podniecenia i pozbycie się oziębłości. Co za tym idzie, Wasz sex stanie się bardziej intensywny i dziki, takim prostym sposobem możecie znacznie ożywić swój związek! Posmaruj żelem całą cipkę lub daj ją wysmarować swojemu mężczyźnie, po chwili zobaczysz co zacznie się dziać. Działania SENSUAL SENSES nie da się opisać słowami - tego trzeba spróbować!


Pojemność: 15ml
Producent: Cobeco Pharma - Holland
DOWIEDZ SIĘ WIECEJ:

.product/2/2/22/www.andro-penis.com.pl.JPG

www.libido.com.pl


Kliknij tutaj aby zamówić produkt w sklepie patronackim

lub

Lub przeczytać opinie klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

CREME 69 DE LUXE - 20ml - ORAL SEX


CREME 69 DE LUXE 20mlABY SEX FRANCUSKI BYŁ JESZCZE BARDZIEJ PRZYJEMNY Zupełna nowość na Polskim rynku. Jest to krem dla nowoczesnych, pełnych fantazji parnterów, którzy lubią zabawiać się ustami. Krem po nałożeniu na sfery intymne...
Zestaw LoveampDesire LibiSpray Gratis - sexy jak nastolatka


Feromony Love&Desire dla kobiet + LibiSpray Intensive Gratis - Rekomendujemy! W skład zestawu wchodzą: Feromony Love&Desire 100 ml dla kobiet!
ON- balsam podniecający dla kobiet


ON - naturalnybalsam podniecający dla kobiet Olejek podniecający ON: przyjemnie rozgrzewa daje uczucie delikatnego mrowienia silnie pobudza seksualnie zwiększa libido powoduje lepsze nawilżenie ...