HARDMAN - 3tab - POTĘŻNA EREKCJA

HARDMAN - 3tab - POTĘŻNA EREKCJA


HARDMAN 3 kapsułki:czas na prawdziwą męskość

WIĘKSZA aktywność seksualna SILNIEJSZA erekcja WITALNOŚĆ i energia

Odkryj zupełnie nowe wsparcie dla mężczyzn. Kapsułki HARDMAN to kompozycja 7 składników pochodzenia naturalnego i L-argininy, która doskonale wpływa na potencję i naturalną erekcję. Dzięki przywróceniu sił witalnych, zwiększa nie tylko Twoje możliwości, ale także ochotę na seks.

https://intymnosc.pl/zdjeciaproduktow/Hardman/hardman4.jpg

Kapsułki HARDMAN polecamy Ci zwłaszcza, jeśli: chcesz zadbać o sprawność seksualną nie tylko dziś, ale i na przyszłość, szukasz jednego produktu, który kompleksowo wzmocni Twoją męskość, kupujesz tylko przetestowane i bezpieczne dla zdrowia produkty, oczekujesz realnego wzmocnienia potencji i erekcji, a nie pustych obietnic, próbowałeś już wielu sposobów na poprawę życia seksualnego, ale bez efektu.


Doskonały skład:

Nareszcie:preparat na potencję, który działa skutecznie. HARDMAN to kapsułki zawierające L-argininę i 7 naturalnych składników pochodzenia roślinnego, złączone w idealnych proporcjach. Zobacz, co znajduje się w każdej kapsułce:

Chlorowodorek L-argininy– poprawia ukrwienie obszarów miednicy, potęgując Twoje doznania. Jednocześnie wzmacnia erekcję, dzięki czemu sprawia, że zarówno Ty, jak i Twoja partnerka cieszycie się seksem intensywniej i dłużej.
Tribulus terrestris– suchy ekstrakt z owoców tej azjatyckiej rośliny wywołuje szybki wzrost poziomu testosteronu (czyli „hormonu męskości”) w Twoim organizmie. Zwiększa także pobudzenie seksualne i dodaje energii.
Pestki dyni– ponieważ dobry preparat na potencję powinien wywoływać nie tylko przypływ energii, ale także wzmacniać Twój organizm. Pestki dyni to jedno z najważniejszych źródeł cynku – dzięki nim uzupełniasz niedobory tego pierwiastka, zatem lepiej radzisz sobie ze stresem i zwiększasz pewność siebie. Cynk sprawia także, że Twój organizm łatwiej wytwarza testosteron. Składniki odżywcze pestek dyni już dziś „pracują” także na Twoje zdrowie za wiele lat – chronią Cię bowiem przed chorobami prostaty.
Żeń-szeń– to większa wydajność i więcej witalności – także w sypialni. A także... silniejsza i trwalsza erekcja. Jeśli czujesz, że codzienny stres i tempo życia pozbawia Cię sił, żeń-szeń – w połączeniu z pozostałymi składnikami kapsułek – przywróci Twojemu organizmowi siłę i energię. Dodatkowo wpłynie na rozszerzenie naczyń krwionośnych, niezbędnych do wzmocnienia naturalnej erekcji.
Palma sabałowa– dla ochrony przed przerostem prostaty. Chcesz by Twój seks był udany nie tylko dziś, ale nawet za wiele lat. Dlatego w kapsułkach, które produkujemy, znalazł się suchy wyciąg z owocu palmy sabałowej. Zapobiega ona przerostowi gruczołu krokowego u osób zdrowych, a nawet usprawnia funkcje seksualne u mężczyzn z łagodnym przerostem prostaty.
Cytryniec chiński– podwójne wsparcie dla Twojego organizmu. Suchy wyciąg z owocu cytryńca wzmacnia popęd seksualny i zwiększa apetyt na seks, a także ułatwia osiąganie satysfakcji seksualnej. Oprócz tego wzmacnia kondycję i wydolność całego organizmu.
Pieprz Cayenne– który podgrzeje atmosferę w Waszym związku. Południowoamerykański pieprz Cayenne rozgrzewa, stymuluje i pobudza. Jak wiele przypraw, także on uważany jest za afrodyzjak. W połączeniu z pozostałymi składnikami kapsułek HARDMAN, pieprz Cayenne wzmacnia Twoją męskość i sprawia, że Ty i Twoja partnerka czerpiecie większą radość z seksu.

Co musisz wiedzieć o potencji?

Udane życie seksualne zależy od wielu czynników. Na potencję, erekcję i satysfakcję z seksu wpływa bardzo wiele czynników: tryb życia, obciążenie obowiązkami, choroby i przyjmowane leki, a nawet dieta.
Tworząc kapsułki HARDMAN zidentyfikowaliśmy najczęściej spotykanych „wrogów potencji”. Następnie tak dobraliśmy skład preparatu, by jak najwięcej mężczyzn odczuło dzięki niemu wyraźną poprawę jakości życia seksualnego.


Oto 4 najczęstsze czynniki, które wpływają negatywnie na Twoje życie seksualne:

• ZMĘCZENIE I STRESsą tak powszechne, że coraz rzadziej zwracamy na nie uwagę. Stres w pracy albo stres związany z brakiem pracy, presja otoczenia, problemy finansowe, rodzinne... To wszystko sprawia, że w organizmie stopniowo „kumulują” się negatywne emocje. Jeśli po przebudzeniu rano albo powrocie do domu wieczorem nie masz na nic siły – skąd czerpać energię w sypialni?

• UŻYWKI I ZŁA DIETApodkradają z Twojego organizmu ważne składniki odżywcze. Kawa, alkohol, restrykcyjne diety i niezbilansowane posiłki przyczyniają się do coraz większych niedoborów magnezu, potasu i cynku. Niedobory te potęgowane są także przez stres. W efekcie Twój organizm nie może uzupełnić strat minerałów, ponieważ nie otrzymuje ich w jedzeniu.
Jak odbija się to na życiu seksualnym? Np. brak cynku zmniejsza odpoość na stres, zwiększa zmęczenie, a nawet... osłabia potencję! Jeśli trudno Ci uwierzyć w tak silne działanie tego pierwiastka weź pod uwagę, że Twoje ciało buduje się z minerałów. Ich skrajne niedobory mogą prowadzić do poważnych chorób, a nawet do śmierci.

• KRĄŻENIE KRWIma bezpośredni związek zarówno z siłą i trwałością erekcji, jak i zdolnością do odczuwania satysfakcji seksualnej. Jeśli przepływ krwi w naczyniach krwionośnych dostarczających krew do penisa przebiega bez zakłóceń, o wiele łatwiej jest Ci osiągnąć i utrzymać erekcję. Natomiast odczuwanie przyjemności z seksu można zwiększyć dzięki poprawieniu krążenia krwi w okolicy miednicy.
Skąd biorą się zaburzenia krążenia? Sporo zależy tu od stanu naczyń krwionośnych – może go pogarszać np. podwyższony poziom cholesterolu, związany z niewłaściwą dietą, otyłością albo siedzącym trybem życia.

• POGORSZENIE KONDYCJI. Seks to spory wysiłek dla ludzkiego organizmu. Dlatego do udanego życia seksualnego niezbędna jest dobra kondycja. A tę pogarsza zarówno stres i zmęczenie, jak i niedobory snu, zła dieta i brak ćwiczeń fizycznych. Jednak nawet jeśli nie narzekasz na kondycję, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, możesz zapewnić sobie dodatkową porcję energii i zwiększyć libido.

Jak HARDMAN wpływa na potencję?

Kapsułki HARDMAN zostały opracowane w taki sposób, by zapobiegać wszystkim najczęściej spotykanym problemom w życiu seksualnym.

Przyjmując doraźnie 3 kapsułki na godzinę przed stosunkiem, zyskujesz przypływ energii i wzmacniasz potencję.

Dzięki systematycznemu stosowaniu kapsułek HARDMAN (1 dziennie) przywracasz naturalną potencję i zdolność do osiągania erekcji, a także wzmacniasz organizm.

HARDMAN to: większa zdolność do osiągania silnej erekcji, silniejsza potencja, lepsza kondycja i wydolność organizmu, łatwiejsze osiąganie satysfakcji seksualnej, więcej energii i wzrost libido, usunięcie objawów przemęczenia, większa pewność siebie i odpoość na stres, uzupełnienie niedoborów cynku, które mogą prowadzić do impotencji, wsparcie w profilaktyce chorób prostaty.


Przekonaj się, że możesz cieszyć się udanym seksem i jednocześnie dbać o zdrowie!Kliknij tutaj aby ZAMÓWIĆ produkt w Sklepie Patronackim

lub

Lub przeczytać OPINIE klientów o produkcie

Zainteresuje Cię też::

Diehard - 10 tab Mocna erekcja i sprawnośc seksualna


DIEHARD - 10 tabl. Kapsułki wspomagające erekcję Co możesz zyskać dzięki Diehard? silniejszą i dłuższą erekcję poprawę samopoczucia i odpoości poprawę sprawności seksualnej ...
Pierścien na penisa


GWARANTUJE NOWE, WYJĄTKOWE DOZNANIA Elastyczny pierścień na penisa. Zakładać na penisa w stanie erekcji. Dzięki niemu, erekcja się wzmocni, będzie pełniejsza, przez co penis stanie się większy niż zwykle. Członek będzie twardszy, a Ty dłużej podniecony. Gwarantuje dodatkowe,...
Diehard 30 tab - Mocna erekcja i sprawność seksualna


DIEHARD - 30 tabl. Kapsułki wspomagające erekcję Co możesz zyskać dzięki Diehard? silniejszą i dłuższą erekcję poprawę samopoczucia i odpoości poprawę sprawności seksualnej ...